صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

دیدار مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با فرماندار شهرستان مهر

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با فرماندار شهرستان مهر دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی این نشست به میزبانی فرماندار شهرستان مهر و معاونین ایشان  و با حضور مهندس بابایی سرپرست شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه صورت پذیرفت در ابتدا موسوی فرماندار شهرستان مهر ضمن خوش آمدگویی مسئولیت جدید بابایی در سمت جدید را تبریک گفت و موفقیت ایشان را از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمود.

موسوی فرماندار شهرستان مهر همچنین در این دیدار گفت: در ابتدا از خدمات آقای ابدالی دهدزی که سالیان سال در این جایگاه خدمت کردند تشکر می کنم و امیدوارم همواره در پناه خداوند سبحان باشند.

فرماندار شهرستان مهر افزود: در راستای مسئولیت های اجتماعی درخواست دارم که مدیریت پالایشگاه بتواند حرکت های ماندگاری را در منطقه انجام دهد چون شما یکی از بنگاه های های بزرگ اقتصادی در شهرستان هستید و با حضور شما این اتفاق خواهد افتاد.

شرکت عمران و توسعه شهرستان و اداره فنی و حرفه ای در حال تجهیز شهرستان می توانند در این زمینه با بسترهای قانونی موجود در محوریت قرار گیرند

پس از صحبت های فرماندار، بابایی سرپرست شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تشکر از فرماندار گفت: احساس خوبی برای حضور در شهرستان مهر دارم. اعتقاد دارم باید همگرایی خودمان را بیشتر کنیم و در راستای مأموریت سازمانی و مسئولیت های اجتماعی امیدوارم بتوانیم به خوبی به وظایف خودمان جامه عمل بپوشانیم.

وی همچنین ادامه داد  حضور جنابعالی را در کنار خودمان در پالایشگاه پارسیان به فال نیک می گیرم.

در حال حاضر درگیر گرفتاری های عملیاتی هستیم چون شرایط بالادستی و خوراک برای ما ایده آل نیست،چالش هایی داریم که خوراک پالایشگاه را از حیث کمی و کیفی متأثر کرده و باید این معضل را مدیریت کنیم.

تصمیم داریم افق کاریمان را وسعت ببخشیم و نیاز هست به اتفاق، کارهایی را انجام دهیم تا بحث اشتغال مبتنی بر صنایع موجود در شهرستان را به کمک هم سامان دهی کنیم.

بابایی افزود: بایستی روحیه کارآفرینی را در منطقه تقویت کنیم و به طور اصولی برنامه ریزی کنيم، بدین منظور مرکز رشد و نوآوری را در پالایشگاه بنیان خواهیم نهاد و با کمک مدیریت پژوهش و فن آوری شرکت ملی گاز ایران و پارک علم و فن آوری استان و با استفاده از نیروهای جوان و نخبه و همچنین سرمایه گذاران بالقوه به رشد و تعالی و کار آفرینی افراد جویای کارکمک می کنیم

بابایی در ادامه ضمن بیان الگوهایی در این زمینه اظهار داشت: پارس جنوبی در کنار ماست که می توانیم از این منبع غنی و بازار پایدارب ه خوبی استفاده کنیم. اینجانب به نیازهای آن منطقه شناخت دارم و می توانیم با برداشتن گام های بلند و محکم اهداف خوبی را در زمینه نوآوری و کارآفرینی ترسیم کنیم.

بابایی اظهار نمود: در بحث مسئولیت های اجتماعی کارهای ارزنده ای شده است و گزارش جامعی از آن ها موجود می باشد ولی ما قصد داریم تا فعاليت خود را بهبود ببخشیم و در صورت امکان چندین کار عمرانی براساس نظام نامه ابلاغی مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت برای سال 1400 به یادگار بگذاریم.

از جنابعالی درخواست دارم تا نماینده ای را معرفی نموده و با نماينده اينجانب به اتفاق هم نیازهای منطقه را احصا کرده تا در راستای مسئولیت های اجتماعی اولویت دار به تعهدات خود عمل نماییم و در کنار فرماندار مهر و معاونین ایشان در عمران و آبادانی شهرستان بکوشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ١١ دی ١٣٩٩ - ١٠:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 171