صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

آيين تكريم و معارفه مدير عامل شركت پالايش گاز پارسيان

برگزاري آيين تكريم و معارفه مدير عامل شركت پالايش گاز پارسيان

آيين تكريم و معارفه مدير عامل شركت پالايش گاز پارسيان با حضور مهندس زردویان مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شركت ملي گاز ايران، دکترموسوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مسوولین شهرستان های مهر و لامرد و با حضور كاركنان پالايشگاه گاز پارسيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، در اين مراسم، با صدور حكمي از سوي مهندس زردویان مدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از تلاش هاي مهندس ابدالی دهدزی مدير عامل پيشين قدرداني و مهندس علمدار بابایی به عنوان سرپرست جديد شركت پالايش گاز پارسيان معرفي گرديد.

مهندس زردويان ضمن تجليل از خدمات ارزشمند مهندس ابدالي دهدزي طي 7 سال خدمت صادقانه، اظهار داشت: اين گونه آيين ها و مراسمات، نوعي جابجايي مسئوليت ها و تکريم بزرگان اين صنعت مي باشد و اينجانب ضمن تقدير و تشکر از زحمات مهندس ابدالي دهدزي، حضور مهندس بابايي را به عنوان يکي از مديران شاخص، متعهد و متخصص حوزه پالايش گاز بعنوان مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان تبريک گفته و مطمئن هستم روز به روز شاهد بالندگي و موفقيت بيشتر اين مجموعه خواهيم بود.

مهندس مسعود زردویان مدیرهماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران گفت: در خصوص  آمادگی پالایشگاههای گاز برای تولید و انتقال گاز مصرفی کشور، الحمدالله از ابتدای امسال تمهيدات و اقدامات لازم در تمام پالایشگاههای گازي کشور از جمله پالایشگاه گاز پارسیان انجام شده و به لطف خداوند همانطوری که تاکنون علی‌رغم افزایش قابل توجه مصرف خانگی در هفته گذشته (به دلیل ورود موج سرما) تأمین گاز مورد کشور بدون وقفه انجام شده، آينده نيز بطور مستمر صورت خواهد پذيرفت.

ايشان در ادامه اذعان داشت: مصرف خانگی و تجاری ما در هفته گذشته عددی را ثبت کرد که تاکنون این عدد را تجربه نکرده بودیم که بالاترین رقم ثبت شده در سال‌های اخیر مي باشد و امیدواریم با مصرف بهینه، این میزان مصرف را کنترل کنیم و در تأمین گاز مورد نیاز محدودیتی ایجاد نشود.

مهندس زروديان گفت: در حال حاضر ۱۸ پالایشگاه گاز فعال در کشور داریم که ۱۲ تا ۱۸پالایشگاه در پارس جنوبی و ۶ مورد دیگر در سطح کشور فعال و مشغول به تأمین گاز مورد نیاز کشور هستند. شرکت پالايش گاز پارسیان با توليد روزانه 65 ميليارد متر مکعب گاز یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی ما در مجموعه گاز محسوب می شود و با ظرفیت کامل آمادگی پالايش گاز دريافتي داراي مي باشد.

در ادامه مراسم دکتر موسوي نماینده مردم شهرستانهای مهر ولامرد در مجلس شورای اسلامی بيان داشت: اینجانب به سهم خود از خدمات ارزشمند مهندس ابدالی دهدزی تشکر و قدردانی نموده و برای مهندس بابایی و همکارانشان در شرکت پالایش گاز پارسیان آرزوی توفیق و خدمات روزافزون از خداوند سبحان مسئلت مي نمايم.

وي گفت: حوزه عملیاتی گازی پارسیان که شامل میادین هما،شانول، وراوی وتابناک میشود به دلیل برداشت و تحویل گاز به عنوان خوراک پالایشگاه پارسیان و از طرفی هم پیر شدن چاه های گاز دچار مشکلاتی است که باعث شده حجم برداشت و کیفیت برداشت از چاه با مشکل مواجه شده گردد و در واقع ورودی میزان گاز به پالایشگاه پارسیان از حوزه عملیاتی پارسیان کاهش پیدا کند و این مهم می تواند  در سال‌های آینده صنعت را با مشکل روبرو کند.که الحمدلله با ایجاد 3 مرکز فشار افزایی هما ،وراوی، و مرکز تفکیک تابناک این مشکل برطرف خواهد شد.

سپس مهندس بابایی مدير عامل جديد شركت پالايش گاز پارسيان ، ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع صميمي خانواده پالايشگاه گاز پارسيان و تقدير و تشکر از کليه اقدامات مهندس ابدالي دهدزي در زمان تصدي اين مسئوليت، موفقيت ايشان را در تمام مراحل زندگي خواستار شد. وي با اشاره به اهميت نيروي انساني به عنوان مهمترين و با ارزش ترين سرمايه شركت گفت: با توجه به جوان بودن پالايشگاه و وجود نیروهای متخصص در اين پالايشگاه با استعانت از خداوند متعال، اميد داريم با همت و تلاش شما عزيزان و ضمن رشد و تعالي منابع انساني، گام هاي بلندي در عرصه توليد و فرآورش مستمر گاز برداريم و رشد و پيشرفتي را كه امروزه وجود دارد با جديت بيشتري دنبال كرده و جايگاه پالايشگاه را ارتقاء بخشيم.

در اين مراسم مهندس ابدالی دهدزی نيز طي سخناني ضمن تشكر از زحمات يكايك كاركنان به برخي از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئوليتش اشاره كرد و گفت: همدلي و گذشت مي تواند در هر سازماني موجب شكوفايي هر چه بيشتر شود و هر پيشرفتي كه در مدت حضور اينجانب در پالايشگاه ايجاد شده با همكاري،‌هماهنگي و همدلي تك تك همكاران به مرحله اجرا در آمده است.

در پايان اين مراسم حكم سرپرستي شرکت پالايش گاز پارسيان به مهندس بابایی اعطاء و با اهداي لوح تقدير و هدايايي به رسم يادبود از تلاش هاي مهندس ابدالی دهدزی تشكر و قدرداني شد. 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ - ١١:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 422