صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاري مراسم توديع و معارفه رييس ايمني، بهداشت و محيط زيست شرکت پالايش گاز پارسيان

مراسم توديع و معارفه رييس ايمني، بهداشت و محيط زيست شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي با حضور مديرعامل، معاونين و روسا و جمعي از کارکنان شرکت پالايش گاز پارسيان مراسم توديع و معارفه رييس ايمني، بهداشت و محيط زيست شرکت پالايش گاز پارسيان با رعايت پروتکل هاي بهداشتي برگزار شد.

در اين مراسم که با تلاوت آياتي از کلام الله مجيد آغاز شد مهندس ابدالي دهدزي مديرعامل پالايشگاه، در آغاز سخن ضمن تبريک هفته بسيج يادآور شد اين مردمي ترين نهاد ارزشمندي است که با افکار و انديشه هاي والاي معمار کبير انقلاب حضرت امام (ره) شکل گرفت و اين شجره طيبه امروز درخت تناوري است که در مقابله با هجمه هاي شوم دشمنان نقش بسيار مهم و اساسي ايفا مي نمايد.

ابدالي دهدزي در ادامه آقاي محمددلدارديل، بسيجي خستگي ناپذيري که همواره در جهت گسترش فرهنگ بسيج از هيچ کوششي دريغ نداشته است را بعنوان بسيجي مخلص و نمونه پالايشگاه گاز پارسيان معرفي کرد.

مدير دومين پالايشگاه گاز کشور در ادامه به نقش بسيار مهم واحد HSE در مبارزه با بيماري کوويد19 و پياده سازي پروتکل هاي بهداشتي در محيط صنعتي پالايشگاه اشاره کرد و گفت: مقابله با کرونا نياز به بسيج همگاني همراه با فرهنگ سازي و آموزش داشته و با توجه به نقش مهم واحد HSE در سيستم پالايشگاه و رعايت پروتکل هاي بهداشتي که مؤثرترين راه براي مهار کرونا به شمار مي آيد، شاهد اجراي اين مهم بوده  و بايستي با توجه به شيوع مجدد ويروس کرونا در جامعه، لزوم رعايت دقيق اصول و پروتکل هاي بهداشتي را با جديت بيشتري، واحد HSE در دستور کار قرار دهد.

مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان در ادامه گفت: تجارب جهاني نشان داد که با پيشرفت تکنولوژي در جوامع، سلامتي ، ايمني و محيط زيست انسان امروزي در معرض خطرات فراواني است و لازم است براي ادامه حيات سبز، اين مقوله بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.

سيستم مديريت HSE در محيط هاي صنعتي زماني مي تواند به طور مؤثر اجرا شود و به اهداف خود برسد که سبب جلوگيري از بروز حوادث، کاهش خسارات مالي و صدمات جاني، حفظ منابع و محيط زيست و افزايش بازده کاري گردد و اين مهم به عوامل اثر گذار همچون تعهد سازماني و مسئوليت پذيري کارکنان و مشارکت آنان در شناسايي و کنترل خطرات، تحقيق در مورد حوادث، آموزش و ارزيابي دوره اي سيستم بستگي دارد.

وي در ادامه اظهار داشت به منظور تقويت تيم مديريت HSE بايستي در امر فرهنگ سازي تلاش نمود زيرا ايجاد فرهنگ و تصويري صحيح از آن باعث سهولت در پياده سازي و کارايي بيشتر در اجراي آن مي شود.

بي شک 28ميليون نفر ساعت کار بدون حادثه در پالايشگاه، کسب تنديس هاي گوناگون،از ايمني در محيط کار تا انتخاب پالايشگاه بعنوان اولين پالايشگاه سبز در کشور، طي سال هاي متوالي، همگي نشان از تعهد کارکنان و متخصصين پالايشگاه در امر استقرار هر چه بهتر HSE مي باشد.

ابدالي دهدزي پس از قدرداني از زحمات آقاي مهتابي که پس از چند سال متوالي با اخلاق نيک و تواضع خالصانه به انجام وظيفه پرثمر و مؤثر پرداخته بود سپاسگزاري نمود و اظهار داشت: اکنون که در مسئوليت ديگري به انجام خدمت مي پردازيد همکاران شما هيچگاه، خاطره تلاشهاي صادقانه شما را از ياد نمي برند.

ابدالي دهدزي اشاره کرد: در اينجا بر خود لازم مي دانم از زحمات و تلاش هاي بي وقفه آقاي رهنمايي رييس ايمني و آتش نشاني که در اين مدت اخير سرپرستي واحد HSE را بعهده داشت صميمانه قدرداني و سپاسگزاري نمايم.

مديرعامل سپس آقاي محمددلدارديل را بعنوان رييس ايمني، بهداشت و محيط زيست معرفي و براي ايشان آرزوي سلامتي و سربلندي نمود.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩ - ١٢:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 457