اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 620226
تعداد بازديد از سايت: 128171625
تعداد بازديد زيرپورتال: 836316
اين زيرپورتال امروز: 518
در امروز: 33654
اين صفحه امروز: 399
دريافت RSS در امروز: 2374 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گازپارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد. 

با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گازپارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم معنوی با حضور مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان،پاسداران سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهر و همچنین خانواده های معزز شهیدان و ایثارگران، نیروهای نظامی و انتظامی و عموم مردم در گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی گردید و یاد خاطره شهدای گلکون کفن گرامی داشته شد.

در این آیین باشکوه حاضران با نثار شاخه گل و گلاب افشانی و قرائت فاتحه، به مقام شامخ آن عزیزان ادای احترام کرده و یاد و خاطره شهیدان سال های دفاع مقدس را گرامی داشتند و صحنه های بی نظیری از ارادت مردم و مسئولین به جایگاه رفیع فرزندان خمینی کبیر (ره) رقم خورد.

ابدالی دهدزی مدیر عامل در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره دلاورمردیهای شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: باید همواره در محضر شهدا توفیق حضور داشته باشیم و همانطور که آن بزرگواران باعث سربلندی خود و میهن اسلامی شدند ما نیز امروز با سعی و تلاش و پیروی از ولایت فقیه ادامه دهنده راه آنان باشیم.

شایان ذکر است کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان به مناسبت های مختلف با حضور بر سر مزار پاک شهیدان گلگون کفن با آرمان های آن وارستگان، تجدید میثاق می کنند.

1396/9/4 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما