اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 668096
تعداد بازديد از سايت: 133323681
تعداد بازديد زيرپورتال: 895528
اين زيرپورتال امروز: 1029
در امروز: 90653
اين صفحه امروز: 635
دريافت RSS در امروز: 2548 دريافت RSS صفحه: 2
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
در نوزدهمین همایش ملی سازمان حفاظت محیط زیست کشور: شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به کسب لوح تقدیر صنعت سبز سال 95شد 

در نوزدهمین همایش ملی سازمان حفاظت محیط زیست کشور: شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به کسب لوح تقدیر صنعت سبز سال 95شد

در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز سازمان حفاظت محیط زیست کشور؛ شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به کسب لوح تقدیر صنعت سبز سال 95شد.

به گزارش روابط عمومی، طی مراسمی که روز سه شنبه 30 بهمن ماه 96 و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ،وزیر صنعت، معدن و تجارت و نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در سالن همایش های سازمان محیط زیست درتهران برگزار شد.

بنابراین گزارش معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در این همایش ضمن اعلام اینکه 312 واحد صنعتی و خدماتی در این جایزه شرکت کرده اند گفت: تقاضاها در دو بخش صنعت و خدمات تعریف شد. در بخش صنعت تقاضاها در هشت گروه صنعتی دسته بندی شده و در هر گروه شاخص هایی مدنظر قرار گرفته شده که مهم ترین آن این بود که جزو صنایع آلاینده نباشند. در این ارزیابی 12 شاخص وجود داشت که توسط زیر مجموعه در استان ها و خوداظهاری امتیازدهی شده و هیئت داوران در تهران آن را نهایی کردند.

در این همایش از مجموعه واحدهای صنعتی و خدماتی شرکت کننده چهار صنعت برگزیده سبز و تعدادی نیز صنایع قابل تقدیر شناخته شدند که شرکت پالایش گاز پارسیان بعنوان واحد صنعتی سبز در سطح ملی معرفی شد و موفق به اخذ لوح سیمین گردید و مورد تقدیر قرار گرفت.

مهندس فرشید ابدالی دهدزی مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان پس از کسب این موفقیت اظهار داشت: همه ساله سازمان حفاظت محیط زیست مطابق با اهداف سازمانی خود و بر اساس آیین نامه مصوب و به منظور ترغیب صنایع و واحدهای صنعتی و خدماتی کشور با رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی و ارتقای کیفیت محیط زیست، واحدهای خدماتی و صنعتی را طی فراخوانی ارزیابی، انتخاب و با اهدای لوح و تندیس از آنها تقدیر به عمل می آورد.

مهندس ابدالی تشریح کرد: این جایزه بزرگترین و مهم ترین جایزه محیط زیست کشور است که هر سال در این همایش با هدف ترویج فرهنگ زیست محیطی توسط سازمان حفاظت محیط زیست اهدا می شود. امسال نیز همکاری با سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(UNIDO) و سازمان همکاری های بین المللی آلمان(GIZ) برای تائید اعتبار گواهینامه ها ی همایش صنعت سبز ایران باعث شد تا معیارهای سختگیرانه ای اعمال و اعتبار جشنواره و گواهینامه های اعطا شده دو چندان گردد.

گفتنی است شرکت پالایش گاز پارسیان در سال های89و93و94 نیز جز صنایع سبز کشور بوده و امسال نیز برای سومین سال متولی جز صنایع سبز کشور قرار گرفت.

1396/12/9 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما