اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 668092
تعداد بازديد از سايت: 133323662
تعداد بازديد زيرپورتال: 895524
اين زيرپورتال امروز: 1025
در امروز: 90634
اين صفحه امروز: 631
دريافت RSS در امروز: 2548 دريافت RSS صفحه: 2
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
آیین تکریم و تودیع همکار بازنشسته آقای محمدرضا عبدی در جشن بزرگ انقلاب  

 

آیین تکریم و تودیع همکار بازنشسته آقای محمدرضا عبدی در جشن بزرگ انقلاب

آیین تکریم و تودیع همکار بازنشسته آقای محمدرضا عبدی در جشن بزرگ انقلاب در تالار اجتماعات کوثر پالایشگاه پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، آیین تودیع و تکریم همکار بازنشسته آقای محمدرضا عبدی رییس خدمات اداری و اجتماعی با حضور مدیرعامل و تعداد کثیری از کارکنان و خانواده های ایشان در محل تالار اجتماعات کوثر پالایشگاه برگزار شد.

در این مراسم فرشید ابدالی دهدزی مدیر عامل، ضمن تأکید بر تکریم بازنشستگان تصریح کرد: تعمق در فرهنگ غنی و آموزه های ایرانی اسلامی از گذشته تا به امروز بیانگر این واقعیت مهم است که تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان همواره به عنوان یک ارزش مورد تأکید قرار گرفته است و امروز فرصت مغتنمی است تا از 34 سال تلاش و خدمت صادقانه آقای عبدی تجلیل کنیم.

ابدالی در ادامه با بیان بخشی از سجایای اخلاقی ایشان و خاطرات دوران کاری و تلاش های ایشان افزود: عزیزانی همچون آقای عبدی از سرمایه های صنعت نفت گاز کشور هستند که سالها در راه خدمت به میهن از هیچ تلاشی فرو گذار نبوده اند و بایستی به سمتی حرکت کنیم تا بتوانیم از تجربیات ارزنده این بزرگواران استفاده کنیم و تعهد و تعلق سازمانی ایشان مثال زدنی است و همکاران جوانتر ما، باید ایشان را الگوی خود قرار دهند.

در این مراسم محمدرضا عبدی با تشکر از مدیرعامل و سایر همکاران گفت: موفقیت در صنعت مگر به تلاش جمعی و همدلی به دست نمی آید و در تمام مدت خدمت سعی داشتم با تعهد به سازمان و انجام وظیفه به بهترین شکل ممکن، در تمام ساعات شبانه روز و همچنین با همدلی و جدیت به کار مشغول باشم که بحمدالله همینگونه بود و در سال های خدمتم خداوند بزرگ را شاهد و ناظر فعالیت هایم می دیدم و هیچ گاه در انجام وظایفم کوتاهی نکرده ام.

در پایان کلیپی از خدمات ایشان توسط روابط عمومی پخش شد.

1396/12/9 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما