اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 713750
تعداد بازديد از سايت: 141196526
تعداد بازديد زيرپورتال: 957500
اين زيرپورتال امروز: 510
در امروز: 40122
اين صفحه امروز: 302
دريافت RSS در امروز: 2722 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
دوره آموزشی فنون اداره جلسات در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 

دوره آموزشی فنون اداره جلسات در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

 

دوره آموزشی فنون اداره ی جلسات در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید

به منظور آشنایی افراد با مراحل اداره جلسات (قبل، حین و بعد )وظایف رییس، دبیر و اعضای جلسه و نیز نحوه ی ایفای نقش در مجامع تصمیم گیری، دوره آموزشی فن اداره ی جلسات با حضور کارکنان واحدهای مختلف در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

بنا به این گزارش، داوودی استاد این دوره در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی به تبیین و توضیح روش های اداره جلسات پرداخت و افزود: ما می خواهیم کارکنان این شرکت قواعد پیش گزیده ی اداره ی جلسات همراه با تصمیم گیری مناسب و ضرورت فراگیری این قواعد را درک نمایند تا بتواند جلسات را به خوبی اداره کنند.

وی در ادامه افزود: قواعد پیش گزیده مجموعه قواعد و رویه های قانون دموکراسی است که ریشه های آن تا دولت شهرهای یونان باستان سابقه دارد اما بخش اصلی آن طی 800 سال از طریق آزمون و خطا ساخته و پرداخته شده و این قواعد در سال 1876 به صورت یک کتاب گردآوری و منتشر گردیده است.

استاد داوودی ادامه داد: در حال حاضر ویرایش یازدهم این کتاب که در سال 2011 منتشر شد اعتبار دارد و در این کارگاه برخی از پر مصرف ترین قواعد دستورنامه برای حاضران به عنوان نمونه تشریح و مقرر گردید برخی از کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان برای کسب مهارت های لازم برای اداره جلسات در چارچوب قواعد پیش گزیده به تلاش های آموزشی خود با همکاری مربی دستورنامه ادامه دهند به نحوی که طی چند ماه آینده همه کارکنان توانایی اداره نشست های تصمیم گیری را طبق قوانین استاندارد داشته باشند.

لازم به ذکر است دوره های آموزشی مناسب با مشاغل کارکنان پالایشگاه پارسیان به صورت منظم و با موضوعات مختلف برگزار می شود تا کارکنان با آموزش های متناسب شغلی بتوانند در کارهای خود فعال تر و دقیق تر عمل کنند.

1394/9/30 دوشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما