اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 713739
تعداد بازديد از سايت: 141196417
تعداد بازديد زيرپورتال: 957485
اين زيرپورتال امروز: 495
در امروز: 40013
اين صفحه امروز: 291
دريافت RSS در امروز: 2722 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
معاون وزیر نفت در دیدار مدیر عامل و هیئت رئیسه پالایشگاه گاز پارسیان: شرکت ملی گاز ایران با اعتماد سازی در جامعه، نقش خود را متمایز کرده است. 

معاون وزیر نفت در دیدار مدیر عامل و هیئت رئیسه پالایشگاه گاز پارسیان:

شرکت ملی گاز ایران با اعتماد سازی در جامعه، نقش خود را متمایز کرده است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در جمع مدیران و هیئت رئیسه شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس مرکزی، با تبریک سال نو به تمامی همکاران و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای میهن اسلامی و کارکنان تلاشگر صنعت گاز کشور، پالایشگاه پارسیان را یکی از شرکت های موفق و خدمتگزار معرفی کرد.

معاون وزیر نفت در امور گاز،ضمن تقدیر از عملکرد و همت همه کارکنان اظهار داشت: پالایشگاه پارسیان و تلاش کارکنان آن و تأمین پایدار گاز بسیار مهم و حائز اهمیت است و توانست با اعتماد سازی در جامعه درونی و بیرونی موفق باشد و علاوه بر آن تمامی پالایشگاههای گاز توانایی برند شدن در کشور را دارند.

مهندس عراقی با اشاره به پیام قدردانی آقای دکتر روحانی رییس جمهور که شرکت ملی گاز ایران افتخار دولت می باشد؛ افزود: کارکنان شرکت ملی گاز با جوانمردی، ایثار و از خودگذشتگی، به عهد خود در خدمت رسانی به میهن عزیزمان عمل کرده و با گاز رسانی به 11 هزار روستا در چهار سال اخیر، با حداکثر توان به حرکت خود ادامه داده و در این مسیر با تعیین اهداف جدید و افزایش ظرفیت سازمان برای رسیدن به آن، منافع مردم را مد نظر داشته و با تولید پاک، ایمن و مستمر به مردم خدمت کرده اند و بدون شک در آینده نزدیک، شرکت ملی گاز ایران را به یکی از مهم تری مراکز تأمین منابع مالی دولت و کشور تبدیل خواهد کرد و این یکی از افتخارات ماست و شرکت ملی گاز ایران با اعتماد سازی در جامعه، نقش خود را متمایز کرده است.

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر سرمایه های انسانی، ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی صورت گرفته و ابلاغ آن در روزهای آینده، وضعیت معیشتی کارکنان شرکت های پیمانکاری و نیروهای قرارداد مستقیم بهبود یابد.

وی در پایان تصریح کرد: پس از 50 سال فعالیت شرکت ملی گاز ایران، بایستی به مبحث ارزش افزوده در زنجیره ارزش توجه ویژه داشت و باید با استفاده از بهترین فرآیندها و به روز رسانی و ایجاد فرآیند های نو در دستیابی سریع به اهداف کوشا بود.

در این دیدار مهندس فرشید ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید، به ارائه مختصری از وضعیت تولید گاز پرداخت و با اشاره به برخی از موفقیت های کسب شده در سال گذشته اظهار داشت: این پالایشگاه با فرآورش حدود 24 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی و 5/9 میلیون بشکه میعانات گازی با ثبت بیش از 22 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه تعهد تکلیفی خود را به نحو شایسته به انجام رسانده است.

مهندس ابدالی در ادامه با اشاره به کسب تندیس و لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور اظهار داشت: این پالایشگاه هم چنین موفق به کسب گواهینامه مدیریت انرژی گردید که همه این موارد با تلاش تمامی کارکنان این پالایشگاه در بخش های مختلف صورت گرفت.

شایان ذکر است که در این جلسه مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیر برنامه ریزی و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، معاون وزیر نفت را همراهی و از واحدهای مختلف پالایشگاه و پروژه های در دست اجرای این شرکت بازدید نمودند.

1397/1/24 جمعه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما