جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
نظرسنجی
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 416352
تعداد بازديد از سايت: 80704827
تعداد بازديد زيرپورتال: 566792
اين زيرپورتال امروز: 750
در امروز: 103157
اين صفحه امروز: 574
دريافت RSS در امروز: 1594 دريافت RSS صفحه: 2
پیام تسلیت روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان برای جانباختگان حادثه زلزله غرب کشور 
پیام تسلیت روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان برای جانباختگان حادثه زلزله غرب کشور 
پیام تسلیت شرکت پالایش گاز پارسیان برای جانباختگان حادثه زلزله غرب کشور 
حادثه دلخراش زلزله در غرب کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن و مجروح شدن جمع کثیری از هموطنان عزیزمان شده است موجب تاثر و تالم شد. 
برگزاری مراسم اربعین حسینی در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم اربعین حسینی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام مراسمی با حضور کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در نمازخانه ساختمان مرکزی برگزار شد.  
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی مناقصه گران 9640036 
شرکت پالایش گاز پارسیان در نظر دارد مناقصه موضوع زیر را پس از طی فرآیند ارزیابی کیفی و تأیید صلاحیت متقاضیان به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید . لذا از کلیه شرکتهای متقاضی دعوت بعمل می آید در صورت تمایل ، جهت حضور در مناقصه اعلام آمادگی نمایند . 
حضور کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان در راهپیمایی 13 آبان 
کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان همگام با اقشار مختلف مردم شهرستان مهر در راهپیمایی 13 آبان شرکت نمودند. به گزارش روابط عمومی, کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور درجمع شرکت کنندگان راهپیمایی در شهر مهر با فریاد مرگ بر اسراییل ومرگ بر آمریکا سیاست های استکباری آنها را محکوم نموده و با شعار الله اکبر یاد و خاطره دانش آموزان شهید سال 57 را گرامی داشتند.  
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:مسابقه دومیدانی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد 
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دومیدانی با حضور ورزشکاران شرکت پالایش گاز پارسیان و شهرستان های مهر و لامرد به میزبانی این شرکت برگزار گردید.  
به مناسبت هفته تربیت بدنی ؛ مسابقه شنا در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد  
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان دکتر چنگیزی معاونت اداری و پشتیبانی پالایشگاه گاز پارسیان ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: این رقابتها در چهار رده سنی زیر 10 سال،زیر 18 سال،زیر 45 سال و بالای 45 سال با حضور بیش از 50 شناگر منتخب پالایشگاه و شهرستانهای مهر و لامرد برگزار گردید.  
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش به همت پالایشگاه پارسیان و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر پیاده روی خانوادگی در شهر مهر برگزار شد 
به گزارش روابط عمومی پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش که با استقبال چشمگیر شهروندان همراه بود در مرکز شهر مهر برگزار و ورزش دوستان این مسافت 5 کیلومتری را پیاده روی کردند  
تیم شهرستان مهر قهرمان مسابقات چهارجانبه والیبال پالایشگاه گاز پارسیان شد 
تیم شهرستان مهر قهرمان مسابقات چهارجانبه والیبال پالایشگاه گاز پارسیان شد به گزارش روابط عمومی به مناسبت گرامیداشت هفته هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقه چهار جانبه والیبال با حضور تیم های اداره ورزش و جوانان شهرستان های مهر و لامرد و دو تیم نیز از پالایشگاه پارسیان و به میزبانی این شرکت در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.  
مسابقه فوتسال چهارجانبه در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش: مسابقه فوتسال چهارجانبه در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقه فوتسال چهارجانبهبا حضور تیم های منتخب ادارات شهرستانهای مهر و لامرد به میزبانی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دکتر چنگیزی معاون اداری و پشتیبانی پالایشگاه گاز پارسیان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: در هفته تربیت بدنی با هماهنگی ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای مهر و لامرد، به منظور همدلی و تعاملبیشتر در جهت ایجاد نشاط و شادابی  


مجری سایت : شرکت سیگما