جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
نظرسنجی
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 176276
تعداد بازديد از سايت: 35442278
تعداد بازديد زيرپورتال: 253787
اين زيرپورتال امروز: 646
در امروز: 78677
اين صفحه امروز: 419
دريافت RSS در امروز: 792 دريافت RSS صفحه: 2
اهداء لوح و تندیس غرفه برتر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی استان فارس به شرکت پالایش گاز پارسیان 
اهداء لوح و تندیس غرفه برتر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی استان فارس به شرکت پالایش گاز پارسیان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی استان فارس لوح و تندیس غرفه برتر به شرکت پالایش گاز پارسیان اهداء شد. 
یازدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت نفت‏، گاز و پتروشیمی فارس با حضور شرکت پا لایش گاز پارسیان ‎آغاز به کار کرد.یازدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت نفت‏، گاز و پتروشیمی فارس با حضور شرکت پا لایش گاز پارسیان ‎آغاز به کار کرد. 
یازدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت نفت‏، گاز و پتروشیمی فارس با حضور شرکت پا لایش گاز پارسیان ‎آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی، دهمین نمایشگاه صنعت نفت،‌گاز و پتروشیمی فارس روز شنبه 24 مهرماه با حضور مهندس عربی مشاور استاندار فارس، رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، رزاق پناه قائم مقام اداره کل روابط عمومی وزارت نفت و جمعی از مدیران صنایع نفت و گاز آغاز به کار کرد. 
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید نمود 
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید نمود مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت پالایش گاز پارسیان از تعمیرات اساسی امسال این شرکت بازدید نمود. 
کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در عزای سرور و سالار شهیدان به سوگ نشستند 
کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در عزای سرور و سالار شهیدان به سوگ نشستند شرکت پالایش گاز پارسیان سیاه پوش شد و کارکنان این شرکت در عزای سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام به سوگ نشستند.  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی: ایمنی مسئولیت مشترک همگانی و راهبرد اساسی صنعت نفت در همه شرایط است. 
به مناسبت پاسداشت هفتم مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان گفت: ایمنی مسئولیت مشترک همگانی و راهبرد اساسی صنعت نفت در همه شرایط است. 
با هدف پایداری و استمرار تولید؛ تعمیرات اساسی در پالایشگاه گاز پارسیان آغاز شد 
با هدف پایداری و استمرار تولید؛ تعمیرات اساسی در پالایشگاه گاز پارسیان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با اعلام این خبر افزود: بر اساس برنامه ریزی سالانه، تعمیرات اساسی این پالایشگاه آغاز و طبق برنامه ادامه خواهد یافت. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان: دیروز جهاد در میدان جنگ بود و امروز جهاد در عرصه تولید 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان: دیروز جهاد در میدان جنگ بود و امروز جهاد در عرصه تولید مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس و تعمیرات اساسی سالیانه پالایشگاه گفت: دیروز جهاد در میدان جنگ و امروز در عرصه تولید است. 
با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گازپارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد. 
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد. 
حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان در مراسم رژه روز آغازین هفته دفاع مقدس 
بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان همزمان با فرا رسیدن 31 شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس در مراسم رژه شهرستان مهر حضور چشمگیری داشتند.  
به مناسبت هفته دفاع مقدس:‌ دیدار با خانواده ایثارگران و جانبازان شرکت پالایش گاز پارسیان 
به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیر عامل و جمعی از کارکنان پالایشگاه پارسیان با خانواده ایثارگران و جانبازان این پالایشگاه دیدار نمودند.  


مجری سایت : شرکت سیگما